BMW AutoKlub Polska
Ogólnopolski Klub Miłośników Samochodów BMW

Total OffTopic - Studia po trzydziestce...

siwy - 2008-01-25, 12:21
Temat postu: Studia po trzydziestce...
j.w.
Troche "powielam" się z klubowego... ale mam nadzieję, że nie dostane za to ostrzeżenia :bag: :lol:
Czy ma sens rozpoczynanie studiów po trzydziestce :?:

Bart - 2008-01-25, 14:37

Zdecydowanie tak Panie Moderator :tak: :wow:
siwy - 2008-01-25, 16:07

Bart napisał/a:
Zdecydowanie tak Panie Moderator :tak: :wow:

Obywatelu Biały... a ostrzeżenie chcecie :?: :lol: ... albo od razu BANA (tak jak u dziadów borowych :lol: )

yeahman - 2008-01-30, 22:20

siwy, pewnie że tak :tak: Moja Ciotka ma 48 i studiuje zaocznie ;)
kielon - 2008-01-30, 22:23

Na studia nigdy nie jest za późno.
lagadula - 2008-01-31, 11:22
Temat postu: Re: Studia po trzydziestce...
siwy napisał/a:
j.w.
Troche "powielam" się z klubowego... ale mam nadzieję, że nie dostane za to ostrzeżenia :bag: :lol:

Zajmij sie jakaś robotą bo chyba Ci sie nudzi co ?? :lol: :lol:

Prezes - 2008-01-31, 11:32

lagadula napisał/a:
Zajmij sie jakaś robotą bo chyba Ci sie nudzi co ??

przestudiował całe forum, to myśli o zmianie kierunku :naughty: :piwko:

siwy - 2008-01-31, 18:32

Prezes napisał/a:
lagadula napisał/a:
Zajmij sie jakaś robotą bo chyba Ci sie nudzi co ??
przestudiował całe forum, to myśli o zmianie kierunku :naughty: :piwko:

Zaraz będzie po banie bez ostrzeżenia :lol: :lol: :lol:

karaś - 2008-01-31, 19:47

Tak... zdecydowanie doskwiera Ci brak zajęcia.... Ale studia dobra rzecz... :piwko:
siwy - 2008-01-31, 19:51

karaś napisał/a:
Tak... zdecydowanie doskwiera Ci brak zajęcia.... Ale studia dobra rzecz... :piwko:

To ciekawe kto od czasu do czasu biega sobie po daszkach :?: :bag:

karaś - 2008-01-31, 19:54

Jak na tą chwilę to siedzę i uczę się do egzaminu... to będzie 5 raz :D
siwy - 2008-01-31, 20:00

karaś napisał/a:
Jak na tą chwilę to siedzę i uczę się do egzaminu... to będzie 5 raz :D

Widocznie za wykładowców masz "rzeźników" :lol:

karaś - 2008-01-31, 20:06

Dobra dobra... więc jeden staruch jest wredny to fakt. Ale wracając do tematu... na moich studiach spotykam bardzo dużo bardziej stetryczałych ludzi niż Ty :lol: , także studia po 30 to dla mnie nic nowego. Jedni robią to dla własnej satysfakcji a inni z chęci podniesienia swoich kwalifikacji. :piwko:
qba - 2008-01-31, 20:09

Studia dobra rzecz, chociaż moment wyboru nowej drogi życia po maturze jest moim zdaniem żle umiejscowiony w życiu człowieka i mało kto wtedy dokona dobrego wyboru co do kierunku studiów i dalszej kariery zawodowej. U mnie np to co studiuje nie ma żadnego związku z tym co robię na codzień i gdybym miał drugi raz wybierać na pewno wybrałbym inne studia. Teraz będąc na 5 roku trochę mi szkoda rezygnować a z drugiej strony szlag mnie trafia jak mam zabrać się za coś związanego ze studiami bo mnie to kompletnie nie interesuje i do niczego mi się w życiu nie przyda. Inna sprawa, że mimo że studiuję zaocznie nie mam kompletnie czasu zająć się studiami, sesją itp bo mam strasznie dużo pracy.

Ale jeśli kiedyś będę mógł sobie czasowo pozwolić na studia, które mnie interesują i są związane z tym co robię to bardzo chętnie :tak: Nawet dla samego siebie warto.

Także do dzieła siwy. Jeśli czas pozwoli Ci na studia i będą Cię interesowały to nawet się nie zastanawiaj :tak:

siwy - 2008-01-31, 20:11

karaś napisał/a:
Ale wracając do tematu... na moich studiach spotykam bardzo dużo bardziej stetryczałych ludzi niż Ty

tetryk - nic mi tu nie pasuje... :mysli: ... tzn. nie widzę podobieństw :mysli:

karaś - 2008-01-31, 20:13

Bo nie widziałeś tych ludzi :)
siwy - 2008-01-31, 20:16

qba napisał/a:
Jeśli czas pozwoli Ci na studia i będą Cię interesowały to nawet się nie zastanawiaj

Budownictwo - afkorc ;)

Lucky_V8 - 2008-02-02, 00:20

siwy napisał/a:

:mysli: Hmm...
Powiem Ci, że zaraz po trzydziestce nie myślałem zupełnie o studiach wolałem zająć się karierą zawodową( jak ładnie to się nazywa inaczej zarabianiem kasy... :D ) ale przyszedł taki moment, ze coraz częściej o tym myślałem. W końcu w wieku 37 lat podjałem taką decyzję i to zupełnie nie po to, że musiałem bo nic nie musiałem ale chciałem..... na dodatek wybrałem sobie kierunek związany z moją życiową pasją czyli motoryzacją. Studiuję zaocznie na kierunku - technika motoryzacyjna i ubezpieczenia komunikacyjne.
Powiem, że wcale nie jest łatwo tym bardziej jak widzisz jak dzieciaki(sorry młodzież dwudziestoparoletnia) rozwalają zadania a ty kucasz ale to mnie nakręca i się nie poddaję. Dodatkowym utrudnieniem są dojazdy - ja muszę dojeżdżać 130 km choć mam pod bokiem kilka innych uczelni. Teraz jestem na piątym semestrze i wiem, że podjałem słuszną decyzję. W każdym wieku można znaleźć dla siebie jakieś wyzwania ;) .
Napieraj więc i nie trać ducha, tylko zrób to z chęci nie z przymusu i wybierz dla siebie kierunek studiów, który Cie interesuje. Inaczej chyba nie ma to sensu.
Trzymam kciuki :tak:
Pozdrawiam
Sławek /Lucky_V8

siwy - 2008-02-02, 08:35

Lucky_V8 napisał/a:
Napieraj więc i nie trać ducha, tylko zrób to z chęci nie z przymusu i wybierz dla siebie kierunek studiów, który Cie interesuje. Inaczej chyba nie ma to sensu.
Trzymam kciuki :tak:
Pozdrawiam
Sławek /Lucky_V8

Dzienx Stary :tak: