Policyjny PASSAT na sprzedaż!!!

Pełna wolność słowa.... (bez przekleństw) + Humor

Policyjny PASSAT na sprzedaż!!!

Postautor: Prezes » 2007-11-28, 21:08

OTO LINK:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3899961

mocne :lol: :lol:A tutaj oryginalny tekst, bo ogłoszenie pewnie kiedyś wygaśnie...

(cytat)

WITAM MAM NA SPRZEDAŻ SAMOCHÓD VOLKSWAGEN PASSAT 1,9 TDI KOMBI .

SAMOCHÓD PRZYWIEZIONY Z NIEMIEC KUPIONY OD POLICJI NIEMIECKIEJ .

AUTO REGULARNIE SERWISOWANE ,JEST KSIĄŻKA SERWISOWA INSTRUKCJA OBSŁUGI I INNE DOKUMENTY .

OSTATNI SERWIS PRZY 173.000 KM BYŁ WYMIENIANY PASEK ROZRZĄDU , PASKI KLINOWE I INNE , PRZY ZAKUPIE MIAŁ 174.020 KM W TEJ CHWILI JEST 174.800 KM .

SAMOCHÓD OD TYGODNIA ZAREJESTROWANY I UBEZPIECZONY W POLSCE TO TRZECI OSTATNI EGZEMLARZ , KTÓRY PRZYWIOZŁEM TEN MA NAJMNIEJSZY PRZEBIEG .

SAMOCHÓD BEZWYPADKOWY , BEZ RDZY , ZIELONY KOLOR NA MASCE , DRZWIACH I TYLNEJ KLAPIE TO NAKLEJKI PRZYKLEJONE NA NOWE AUTO OCZYWIŚCIE MOZNA JE ODKLEIĆ ALE JA UWAŻAM ,ŻE NIE MA POTRZEBY WYGLĄDA INACZEJ I MOŻNA SIĘ DO TEGO PRZYZWYCZAIĆ , NO CHYBA ,ŻE KOMUŚ SIE ŹLE KOJARZY TO MOŻNA USUNĄĆ .

POD NAKLEJKĄ JAK WSPOMNIAŁEM ORGINALNY LAKIER BIAŁY , TECHNICZNIE SAMOCHÓD BEZ ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ SERWISY ROBIONE CZĘŚCIEJ NIŻ NAKAZUJE KSIĄŻKA SERWISOWA W CYWILNYM AUCIE . SILNIK NIE ZUŻYTY ,PRACUJE DOSKONALE A W ZASADZIE TO GŁÓWNA ZALETA TEGO SAMOCHODU , DYNAMIKA - JEŻELI KTOS MIAŁ DO CZYNIENIA Z TAKIMI MOTORAMI TO WIE O CO CHODZ , DLA NIE ZORIENTOWANYCH NAPISZE KRÓTKO JAK KTOŚ RAZ SPRÓBUJE TURBODOŁADOWANEGO SILNIKA DIESLA Z INTERCOOLEREM CIĘŻKO BĘDZIE WRÓCIĆ DO BENZYNOWEGO , DODAM ,ŻE TO ZUPEŁNIE INNA PRACA JAK DIESLA CZY TURBODIESLA - OSOBISCIE POLECAM TE MOTORY SĄ NIEZAWODNE I NIE DO ZDARCIA OCZYWIŚCIE PRZY KULTURALNEJ EKSPLOATACJI .

POZOSTAŁE PODZESPOŁY RÓWNIEŻ BEZ USTEREK : SKRZYNIA BIEGÓW , ZAWIESZENIE Z AMORTYZATORAMI - CAŁOŚĆ PO 175.000 Z SERWISEM KIEDY TRZEBA .

OPONY W TEJ CHWILI ZIMOWE STAN WZOROWY BARDZO DUŻY BIERZNIK , DODATKOWO KOMPLET OPON LETNIO - BŁOTNYCH DUNLOOP Z FELGAMI .

SAMOCHÓD JAK WSPOMNIAŁEM OD KILKU DNI ZAREJESTROWANY ( PRZEGLĄD TECHNICZNY I UBEZPIECZENIE NA ROK ) ,PRZYGOTOWANY W 100% DO EKSPLOATACJI ZARÓWNO TECHNICZNIE JAK ZE STRONY ODPOWIEDNICH DO SEZONU OPON . ZROBIŁEM OK 800 KM I MOGĘ Z PEŁNA ODPOWIEDZIALNOŚCIA POWIEDZIEĆ ,ŻE NIE ISTNIEJĄ ŻADNE UKRYTE WADY .

SAMOCHÓD MOŻNA ZOBACZYĆ W GŁOGOWIE W WOJ. DOLNOŚLĄSKIM LUB W NOWEJ SOLI W WOJ. LUBUSKIM .

W PRZYPADKU PYTAŃ PROSZĘ DZWONIĆ NA NUMER 0 609 499 555 .

KILKA SŁÓW O KWOCIE JAKĄ WYDAMY NA SAMOCHÓD :
PEWNIE DLA NIEKTÓRYCH Z PAŃSTWA POJAWI SIĘ PROBLEM Z KOLOREM BIAŁYM - TAK ROZUMIEM ALE
- PO PIERWSZE: NA SAMYM ŁADNYM KOLORZE MOZEMY DALEKO NIE ZAJECHAĆ ,

- PO DRUGIE: ROZUMIEM W 100% LUDZI , KTÓRZY MAJĄ MOTORYZACYJNĄ WIZJE TYPU : ŁADNY WYMARZONY KOLOR , KLIMATYZACJA I INNE CUDA DYSPONUJĄC ODPOWIEDNIM ZASOBEM PORTFELA ALE ZA BOGA NIE POJMUJE PORYWAJĄCYCH SIĘ Z MOTYKĄ NA KSIĘŻYC I OSZUKUJĄCYCH SAMYCH SIEBIE ,ZE KUPUJĄ SUPER AUTO W JESZCZE BARDZIEJ SUPER CENIE - TAKICH SAMOCHODÓW NIE MA PO PROSTU NIE MA !!
TO ZNACZY SĄ PRZEPRASZAM PRODUKCJI NIE FABRYKA SAMOCHODÓW "X" TYLKO MARIAN ( BĄDZ RYSZARD ,ŻEBY NIE MĘCZYĆ TEGO MARIANA IMIĘ NIE ISTOTNE ) W GARAŻU MA MIGOMAT I POTRAFI Z NIM UCZYNIĆ CUDA NAPRAWDE CUDA I TU WSTAWIE ODPOWIEDNIE POWIEDZENIE "CUDA NA KIJU " ALE PRZY ZAKUPIE NIE PATRZYMY NA TO TYLKO WIDZIMY :

KOLOR , PASTE DO KOLORU I DO OPON , I WSZECHOBECNY PLAK , PLAK I JESZCZE RAZ PLAK ZAWODOWI TUNINGOWCY PLAKUJA WSZYSTKO WŁĄCZNIE Z SILNIKIEM WĘŻAMI POD MASKA W ZASADZIE WSZĘDZIE TAM GDZIE PLAKA DA SIE ZAPODAĆ TO JEST ON ZAPODANY - I W SUMIE SIĘ IM NIE DZIWIE ( CHOC POTĘPIAM ) BO KUPCÓW , KTÓRYM ŹRENICE OKA SIĘ ROZSZERZAJĄ JAK WIDZĄ BŁYSZCZĄCE JAK MUCHA NA KUPIE AUTO JEST MNÓSTWO . NA TEN TEMAT MÓGŁBYM WIECEJ ALE NIE WYPADA BO SIĘ POOBRAŻAJA JAK JUŻ NIE SĄ OBRAŻENI .

SZKODA TYLKO ,ŻE JAK JUŻ KUPIĄ POJEŻDZĄ , PRZEMYŚLĄ WYPRUJĄ Z SAKIEWKI OSTATNI GROSZ NA POPRAWE JAKOSCI KUPY A TU POMIMO WYDANYCH PIENIEDZY DALEJ KUPA - WTEDY PUKAJA SIE W GŁOWE CO ZROBILI ALE WTEDY NIE POWIEDZĄ NIKOMU ,ŻE TO POMYŁKA ,ŻE ZROBIŁ BŁĄD ,ŻE NIE PRZEMYŚLAŁ DLACZEGO? BO WSTYD ,CO BY POWIEDZIELI SĄSIEDZI ,ZNAJOMI - OBCIACH W TYM WYPADKU 0 : 1 DLA PANA PLAKUJĄCEGO .

NAJBARDZIEJ SMUTNE JEST TO ,ŻE W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW WYGRYWAJĄ ZAWSZE CÓDOTWÓRCY HANDLOWCY , KTÓRZY BEZ WIĘKSZEGO WYSIŁKU I NAKŁADÓW PIENIĘDZY ZAWIJAJĄ [nie przeklinaj] Z ZŁOTY PAPIER A POMIMO TEGO ,ŻE " NIE WSZYSTKO ZŁOTO CO SIE ŚWIECI " KOWALSKI I TAK POLECI NA TEN BLASK - OGÓLNIE TO LUBIE TĄ POLSKĄ MĄDROŚĆ BO JAK KTOŚ WĄTPI TO ZAPEWNIAM ,ŻE TO STANDARD , SKĄD TA WIEDZA Z OBSERWACJI POLSKIEGO PODWÓRKA I NIEMIECKICH AUTOSTRAD A KONKRETNIE SAMOCHODÓW NA POLSKICH LAWETACH OCZYWIŚCIE NIE TYLKO Z NIEMIEC ALE Z CAŁEJ EUROPY ALE TAK SIĘ SKŁADA ,ŻE PRAKTYTCZNIE W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW I TAK MUSI TO COS PRZEJECHAĆ PO CÓDOWNEJ DOSŁOWNIE NIEMIECKIEJ AUTOSTRADZIE .

CHCECIE WIĘCEJ ,OK ZAPOMNIJMY O MOIM PASSACIE TO W ZASADZIE JUŻ NIE ELEMENT OGŁOSZENIA PO PROSTU MAM CHWILE .

MILI PAŃSTWO JEŻELI MYŚLICIE ,ŻE NIEMIEC , FRANCUZ , BELG LUB OBOJĘTNIE JAKI MIESZKANIEC KRAJU EKONOMICZNIE BARDZIEJ CYWILIZOWANEGO OD NASZEGO JEST IDIOTĄ , DEBILEM LUB JAK ZWAŁ TAK ZWAŁ OGÓLNIE CHORY NA UMYŚLE I POZBYWA SIĘ ZA TANIE PIENIĄDZE DOBREGO CZYTAJ NADAJĄCEGO SIE W PEŁNI DO EKSPLOATACJI W JEGO KRAJU I NIE ZUŻYTEGO SAMOCHODU TO JESTEŚCIE W BŁĘDZIE .

CAŁY MOTORYZACYJNY ŚMIETNIK , KOMPLETNY KIBEL , KTÓRY NIE BYŁBY W STANIE BYĆ DOPUSZCZONY DO RUCHU NA TERENIE ICH KRAJU JEDZIE DO POLSKI , NAPISAŁEM DO POLSKI TAK DO POLSKI !!!! NIE NA ŁOTWE , LITWE , ROSJE , I INNE WG. NAS BARDZIEJ ZACOFANE KRAJE TYLKO DO NAS POZOSTALI NIE SA ZAINTERESOWANI TYM MOTOGNOJEM ,TO MĄDRE NARODY BO ALBO PRZEPISAMI ALBO SAMI WIEDZĄ I MAJĄ ŚWIADOMOŚĆ ,ŻE W WIĘKSZOŚCI TO SYF SZCZEGÓLNIE MAM NA UWADZE SAMOCHODY PO CIĘŻKICH WYPADKACH , KTÓRE U NAS ZDROWIEJĄ DO RANGI SAMOCHODÓW BEZWYPADKOWYCH WRĘĆZ SALONOWYCH CACEK .

SZOK I RZYGOWINA W JEDNYM BO NAJBARDZIEJ SMUTNE JEST TO ,ŻE PRZECIĘTNY KOWALSKI CHCĄC KUPIC WÓZ SWOJEGO ,ŻYCIA WŁAŚNIE PATRZY JAK NAJTANIEJ JAK NAJLEPIEJ - TAK, ALE TAK SIE NIE DA !!!

CO DOBRE MUSI KOSZTOWAĆ PO PIERWSZE A PO DRUGIE CO NAJBARDZIEJ WK....A MNIE KUPUJE TAKI NOWAK AUTO ,ŻEKOMO SALONOWE , BEZWYPADKOWE , CZY CH. WIE JAK NAZWAĆ ( OCZYWIŚCIE CHODZI O ŚWIADOMOŚĆ ,ŻE TAKIE KUPUJE ) PŁACI ZA NIE NIEJEDNOKROTNIE OSZCZĘDNOŚCI CAŁEGO ŻYWOTA I CO NABYWA ?RZECZYWISTOŚĆ JEST JUZ INNA :

SAMOCHÓD - NO DOBRA NIECH BEDZIE ,ŻE NAZWIEMY TO SAMOCHÓD BO JAK NAZWAĆ COŚ , KTÓREGO ZASADNICZE ELEMENTY BEZPIECZEŃSTWA BO O TO CHODZI NIE ISTNIEJĄ , ĆWIARTKI , PODUSZKI , DACHY , POŁÓWKI WSZYSTKO SIE WSTAWIA I CO POTEM Z TEGO WYCHODZI NO CO ? LICZYMY ,ŻE SAMOCHÓD JEST MOCNY A TU ZONK PRZYGLUTOWANA PODŁÓŻNICA ,LICZYMY NA "AIR BAG" ( NO WKOŃCU TEGO SZUKALIŚMY PRZY ZAKUPIE I ZA TO PŁACILIŚMY !!!) A TU MUKA ZAŚLEPKA Z NAPISEM I OPORNIKIEM LUB COŚ CO W RAZIE DRAKI ANI NIE PUŚCI BĄKA - CZYLI DOBRY TANI NIEZAWODNY "POJAZD" KTÓRY W MOMENCIE JAK BEDZIE MIAŁ NAM URATOWAĆ ŻYWOT POMOŻE NAM SIĘ GO POZBYĆ , ALE NA WŁASNE ŻYCZENIE .


WIĘC TAK, WIEDZCIE O TYM ,ŻE TYLKO NIELICZNY PROCENT AUT SPROWADZONYCH ZZA MIEDZY TO FAKTYCZNIE SAMOCHODY .

TERAZ KONCENTRUJE SIĘ NA NOWSZYCH ROCZNIKACH BO TU NAJLEPIEJ WYTŁUMACZYĆ O CO CHODZI , NIKT ALE TO NIKT KUPUJĄC AUTO W SALONIE W NIEMCZECH , FRANCJI ITD. PŁACĄC ZA NIE FORTUNE NIE POZBYWA SIĘ DOBREGO AUTA ZA BEZCEN TAM NIE MA LUDZI UPOŚLEDZONYCH ZAPEWNIAM JAK NIE WIERZYCIE TO ZACZERPNIJCIE WIEDZY O ICH GOSPODARCE I NAWET JAKBY TRAFIŁ SIĘ PSYCHICZNIE UPOŚLEDZONY I CHCIAŁBY DAĆ KOMUŚ AUTO CHOĆBY DARMO TO DOSTANIE GO SĄSIAD NIE POLAK Z LAWETA ZA PŁOTEM .

PODSUMOWUJĄC WSZYSTKO CO JUŻ PRAKTYCZNIE I TEORETYCZNIE NIE MA NADZIEI ZARÓWNO PRAWNIE JAK I ZDROWOROZSĄDKOWO PORUSZAĆ SIĘ PO ICH ULICACH NADAJE SIĘ DO SPRZEDANIA - DO POLSKI TU JEŹDZI SIĘ WSZYSTKIM ALE PRZEDE WSZYSTKIM KUPUJE SIĘ WSZYSTKO !!!

PAN MIŁEK Z POLKOWIC DOSKONALE TO WIE ,ŻE " CENA CZYNI CUDA "- PRZYTOCZYŁEM TYLKO JAKO MĄDRE HASŁO NIC WSPÓLNEGO Z TYM CO PISZE !!BO BRANŻA ZUPEŁNIE INNA I W PEŁNI ZASŁUŻONY AWANS SPOŁECZNY !

KOLEJNA SPRAWA PRZEBIEG AUTA Z ZACHODU :

BARDZO DOBRE LUB DOSKONAŁE JAK W NIEMCZECH AUTOSTRADY ZACHĘCAJA WRĘCZ DO JAZDY , BOGATE SPOŁECZEŃSTWO MOŻE SOBIE POZWOLIC NA NOWE SAMOCHODY , ALE NAWET BOGATY NIEMIEC NIE PŁACI W SALONIE ZA AUTO Z SILNIKEM DIESLA - CHODZI O OSZCZĘDNOŚĆ - PROCENTOWO DUŻO WIĘCEJ JAK ZA TO SAMO AUTO Z SILNIKEM BENZYNOWYM ,ŻEBY POSTAWIĆ JE W GARAŻU I JECHAĆ TYLKO W SOBOTE NA ZAKUPY - OCZYWIŚCIE SĄ WYJĄTKI ALE PISZĘ O WIĘKSZOŚCI NORMALNIE MYŚLĄCYCH LUDZI TAM TEŻ TACY SĄ , NIE TYLKO MY POLACY JESTEŚMY MĄDRZY
- WIĘC KUPUJE AUTO DIESLA STAWIA W GARAŻU TYLKO PO TO ,ŻEBY PO DWÓCH TRZECH PIĘCIU LUB DZIESIĘCIU LATACH PRZYJECHAŁ POLSKI HANDLOWIEC I ZABRAŁ WÓZ DO SIEBIE Z MAŁYM PRZEBIEGIEM BO W POLSCE SZUKA SIĘ AUT Z MAŁYMI PRZEBIEGAMI - NAZWE TO TAK - PO TYCH UPOŚLEDZONYCH NIEMCACH CO NIE WIEDZĄ CO CZYNIĄ SPRZEDAJĄC JE --

KAŻDY SZUKA SAMOCHODU KILKUNASTOLETNIEGO PRAKTYCZNIE NAJLEPIEJ JAKBY SPOŁECZEŃSTWO W TO UWIERZYŁO Z 10 KM PRZEBIEGU ( TO CO NA PLACU FABRYCZNYM PRZEJECHAŁ ) CHOCIAŻ AUTO JUŻ LECIWE ALE POLACY CHCĄ , ONI CHCĄ I KONIEC ,BO SIĘ OBRAŻAJA JAK AUTO MA POCZĄTEK SZEŚCIOCYFROWEGO WSKAZANIA LICZNIKA PRZY KILKU LUB NIE DAJ BOŻE KILKUNASTOLETNIM SAMOCHODZIE ZACZYNAJĄCE SIĘ NA "DWA" UJ TO OBELGA TO JAKBY IM WYMIERZYĆ POLICZEK NA GIEŁDZIE TAKIE WOZY TO RZYGOWINY SZUKA SIE TAKICH CO MAJĄ W OKOLICACH STU LUB W BLISKICH OKOLICACH POWTARZAM PRZY KILKUNASTOLETNICH AUTACH BO TU ŁATWO POKAZAĆ SKALE ,I STOJĄ , W RZĘDZIE PIĘKNE LŚNIĄCE RUMAKI KAŻDY PRZEBIEG PRAWIE IDENTYCZNY OCZYWIŚCIE GRUBO PONIŻEJ DWÓCH STÓW BO Z WIĘKSZĄ CYFRĄ NOWAKOKOWALSKI BIERZE ŁUKIEM , FAJNE JEST ,ZE LATA LECĄ CHOCIAŻBY OD CZASU WSTĄPIENIA DO UNI A W MOTORYZACJI CZAS SIĘ ZATRZYMAŁ SAMOCHODY IM STARSZE TYM PRZEBIEG MNIEJSZY - CUD , RANY BOSKIE CUD W KRAJU NAD WISŁĄ BO JAKBY WYSTĘPOWAŁ W JEDNYM MIEJSCUMIEJSC TO POTĘŻNA ŚWIĄTYNIA BY STANĘŁA I TŁUMY BY WALIŁY ŚWIĘTYCH Z CAŁEGO KRAJU BO OGÓLNIOE TO SAMI ŚWIĘCI TU ŻYJĄ CHYBA WIERZĄ W TO ,ŻE JAK W NIEDZIELE ZŁOTÓWKE NA TACE DADZĄ TO WSZYSTKO JEST MU ODPUSZCZONE I WSZYSCY SA ZADOWOLENI KLER BO OPŁYWA W LUKSUSACH I WIERNI BO GRZECHÓW BRAK A WIADOMO ,ŻE JAK WIĘKSZY GRZECH TO PAPIER TACA TEŻ CHĘTNIE PRZYJMIE A IM WIĘKSZY GRZECH TYM NOMINAŁ BOGATSZY WSZYSTKO MOŻNA WYKUPIĆ NAWET ZŁE UCZYNKI A WRĘCZ O TAKICH WIERNYCH SIE MARZY , GOŁODUPIEC BEZ GROSZA JEST ZEREM PRZYSIĘGAĆ PRZY OŁTARZU NIE JEST MU DANE A I DZIECKO TRUDNO OCHRZCIĆ NA WSZYSTKO JEST CENNIK TAKI KAPITALIZM A TU WSZYSTKO JEST WYCENIONE W DOMU UCIECH CIELESNYCH TEŻ , KAŻDA CZYNNOŚĆ I FIGURA CHOCIAŻ JEST PEWNA MAŁA ALTERNATYWA MÓWI O NIEJ HISTORIA STEFANA ( IMIE OCZYWIŚCIE WYMYŚLONE NA POCZET CHWILI .
JAK CHCECIE TO PRZECZYTAJCIE JEST ZNANA ALE MOŻE NIE DO KAŻDEGO DOTARŁA A JUZ NAPEWNO NIE W TAKIEJ WERSJI TROCHĘ JĄ PODTUNINGOWAŁEM :

WIĘC STEFAN TO FAJNY CHŁOP WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE NIEPEŁNE , PRZY KOŚCI BO LUBI POJEŚĆ I CHLAPNĄĆ , POCĄ MU SIĘ RĘCE JAK WIDZI KOBIETE W MINI .STEF MA ŻONE TERESE - FAJNA BABKA ZADBANA , DBA O STEFANA DOM I DZIECI ALE ON PO LATACH ŻĄDA W SEKSIE ADRENALINY , WIĘCEJ FIGUR NAOGLADAŁ SIE PORNUSÓW Z WYPOZYCZALNI ZA ROGIEM I JEGO MIECZ PODOPWIADA MU SKOK W BOK.

OK ,WIĘC STEFAN POSTANOWIŁ WYBRAĆ SIE KTÓREGOŚ DNIA DO DOMU PUBLICZNEGO . ODSTAWIONY: WYCZESANY PLASTIKOWYM NIEBIESKIM GRZEBIENIEM Z RĄCZKĄ , NA TWARZY WĄS , KOSZULA W KRATE ( CZYSTA , ZOSTAŁA JESZCZE Z CZASÓW JAK DOSTAWALI W PRACY CAŁE KOSTIUMY ) SPODNIE NA KANT, NA NOGACH SZYSZKI LUB JAK KTO WOLI PIKOLAKI .
PO STEFANA PODJEŻDZA TARYFA - MERCEDES 124 ROCZNIK 1987 PO RZEŹBIE ,WYLISTWIONY NA GRUBO NICZYM E KLASA ,LISTWY MOCOWANE NA KOŁKI DO MEBLI , GÓRA AUTA KOLOR MAJONEZ DÓŁ JASNY BRĄZ POMALOWANY PO SWOJEMU EFEKT "LAMPERIA" , PRZÓD TEŻ MODEL DO PRZODU ALE ODSTĘP MIĘDZY MASKĄ A BŁOTNIKIEM NA DWA PALCE - STEF WSIADA - ŚRODEK JAK ŚWIĄTYNIA PLUSZU , NA SIEDZENIACH WYLENIAŁY MIŚ - DO BURDLA PROSZĘ !! - KIEROWCA RUSZA

SĄ JUŻ NA MIESCU - WYSIADA OTRZEPUJE SIĘ Z SIERŚCI ,ŻEBY ZROBIĆ DOBRE WRAŻONKO , STAJE PRZED DRZWIAMI - DRZWI DUŻE , PIEKNE NA GÓRZE NEON "DURDEL" PODCHODZI DRZWI OTWIERAJĄ SIĘ AUTOMATRYCZNIE - JEST POD WRAŻENIEM I WIELKIM PODNIECENIEM .
PIĘKNIE OŚWIETLONY HOL KILKA KROKÓW DALEJ DWOJE DRZWI NAD JEDNYMI NAPIS " DLA BOGATYCH " NA DRUGICH " DLA BIEDNYCH " STANĄŁ MYŚLI , SIEGA DO KIESZEIU MA 5 ZŁOTYCH ! WIĘC NIE PRZEDŁUZAJĄC NARASTAJĄCEGO PONIECENIA WCHODZI TAM GDZIE NAKAZUJE SUMIENIE "DLA BIEDNYCH "- DALEJ SZEROKI KORYTARZ, TROCHĘ PONURO ALE NA KOŃCU KORYTARZA JAŚNIEJ I ZNÓW DWOJE DRZWI A U GÓRY " DLA ŻONATYCH " I " DLA NIE ŻONATYCH "
NO TU STEF NIE MIAŁ WYJSCIA OD 12 LAT ŻONATY JAK SUSEŁ WBIJA SIĘ DO GABINETU " DLA ŻONATYCH ".

TAM POKÓJ BEZ ŻADNYCH WODOTRYSKÓW WYPOSAŻENIE PODSTAWOWE : STOLIK , LAMPKA , OKNO , NA ŚCIANIE GAŚNICA , NA ŚRODKU KOZETKA OBITA PAPODERMĄ -- STEFAN ROZGLĄDA SIE NIKOGO NIE MA POSTANAWIA ŚCIĄGNĄĆ SPODNIE I KŁADZIE SIE NA LEŻANKE .
JUŻ LEŻY , WZROK WĘDRUJER Z RACJI POŁOŻENIA NA SUFIT A TAM NAPIS :

"JESTEŚ BIEDNY I ŻONATY ZWAL SE KONIA IDZ DO CHATY "


TO KONIEC, WIĘC JAK WIDAĆ JEST I TAM OPCJA REZERWOWA CHOC STEFANA MOŻNA TEŻ PORÓWNAĆ DO TYCH KUPCÓW SAMOCHODOWYCH CO MAJĄ NIEWIELE A ŻĄDAJĄ CÓDÓW I FINAŁ JEST TAKI JAK U NASZEGO BOHATERA .
-WRACAJĄC DO TEMATU ---- CZYLI PRZECIĘTNY HELMUT LUB HANS ( WIADOMO ,ŻE TAM CI CO SPRZEDAJĄ AUTA TO "DZIADKI"LUB LEKARZE I INNI TACY NIERUCHLIWI NIE WIEM CZEMU TA GRUPA WG POLAKA JEST IM PRZYCHYLNA I TYLKO ONI IM SPRZEDAJĄ ) BYŁ DZIWAKIEM WRĘCZ FILANTROPEM BO ZAROBIŁ WYDAŁ FORTUNE NA ZAKUP WOZU POTEM POSTAWIŁ W GARAŻU TROCHĘ SIĘ POKRĘCIŁ PO OKOLICY ,ŻEBY SĄSIEDZI WIDZIELI A PO KILKUNASTULATACH WYPATRYWAŁ POLAKA BO W ZASADZIE TO DLA NIEGO HODOWAŁ POD DACHEM GARAŻU CACKO ,ŻEBY SZYBKO DOBRZE SPRZEDAŁ ,ŻEBY CHŁOP NIE MIAŁ PROBLEMÓW ,ŻEBY SIĘ NIE ŚMIALI ,ŻEBY NIE DRWILI NA GIEŁDZIE ,ŻEBY WOGÓLE SIĘ ZAINTERESOWALI WOZEM DLATEGO TAKI STAN TAKI PRZEBIEGO DLATEGO ZGODZIŁ BYĆ SIE MIŁOSIERNYM SAMARYTANINEM ( NO NIE SAM SIE ZAŚMIAŁEM CHOCIAŻ JESTEM W TRANSIE - NIEMIEC SAMARYTANIN ! - NO NIE ,NIE UDAŁO MI SIĘ TRAFIĆ TAKIEGO OBIEKTU ) ALE PRZECIĘTNEMU HANDLOWCOWI UDAJE SIE I TO DOSYĆ SKUTECZNIE CZĘSTO I BEZ PROBLEMÓW KUPUJĄ PO CZYM SPRZEDAJĄ ICH SAMOCHODY SĄ DILERAMI MIŁOSIERNYCH NIEMCÓW , AUTA POEZJA SPECJALNIE DLA POLAKÓW Z MAŁYMI PRZEBIEGAMKI --E PRAKTYCZNIE PRAWIE NIE JEŻDZONE, PO WYPADKU ?RANY BOSKIE , KTO ODWAŻYŁ BY SIĘ COŚ TAKIEGO POWIEDZIEĆ SĄ GOTOWI SIĘ OBRAZIĆ ,UDERZYĆ A W MYŚLACH NAWET ZABIĆ ZA TAKIE SŁOWA SKIEROWANE W KIERUNKU JEGO MOTOSTOLCA Z RODOWODEM NIEMIECKIM , FRANCUSKIM OBOJETNIE DOPISZCIE SOBIE SAMI .

TROCHĘ MNIE PONIOSŁO MUSZĘ KĄPAĆ SYNA WYBACZCIE ,ŻE SIĘ UNIOSŁEM ALE GDYBY NIE WY GDYBY NIE PRZECIĘTNY KOWALSKI LUB NOWAK KTÓRY ROZDZIERA POSZWE , LIKWIDUJE LOKATE , WYPRÓŻNIA SKARPETE I KUPUJE SOBIE MOTORYZACYJNE SZCZĘŚCIE NIE BYŁO BY NA ULICACH CYFU ALE DOBRZE ,ŻE JEST, JEST PRACA DLA PANA KIEROWCY LAWETY , BLACHARZO TYNKARZA I DOCELOWO HANDLOWCA KŁAMCZUSZKA.

POLSKI NIE STAĆ NA KURONIÓWKE DLA NICH WIĘC LEPIEJ NIECH KOWALSKI PŁACI DANINE NA ICH UTRZYMANIE . OGÓLNIE MUNDO STAR CZYLI MUNIEK STASZCZYK JUŻ TO MÓWIŁ RACZEJ ZAŚPIEWAŁ ,ŻE JEST "SUPER JEST ,SUPER WIĘC O CO CI CHODZI ? "
WIĘC KOWALSKI , NOWAK O CO CI CHODZI ?

SAM TEGO CHCIAŁEŚ TO MASZ "NAWARZYŁEŚ - WYPIJ" , A "PIJESZ" ,"PIJECIE" WIDZE ,ŻE ZA DUŻO I POTEM RZYGACIE A NIEPOTRZEBNIE WIĘC HAMUJCIE , NO HAMUJCIE .

JESZCZE JEDNO MUSICIE WIEDZIEĆ ,ŻE NIEJEDEN NIE BYŁBY BOHATEREM MOJEJ ROZPISKI , NIEJEDEN ROBIŁBY PORZĄDNĄ ROBOTE TO WY !!! WŁAŚNIE WY PRZECIĘTNI KOWALSCY , NOWAKI WY I DO WAS NAJWIĘKSZY ŻAL ,ŻE JESTEŚCIE TAK TĘPI I CHCECIE ,ŻEBY TO ROBILI WRĘCZ TRZĘSIECIE SIĘ NA EFEKTY ICH PRACY PRZESTAŃCIE O TYM MARZYĆ A ZOBACZYCIE ,ŻE CI LUDZIE POTRAFIĄ WIELE WIĘCEJ I POŻYTECZNIEJ DLA WAS I DLA POLSKI JAK WPROWADZANIE W OBIEGO TEGO MOTORYZACYJNEGOBURDLA TEGO ŚMIECIA CO WYPIERDO..Ł BOGATSZY SĄSIAD I ŚMIEJE SIĘ Z POLAKA ,ŻE TYM SIĘ PORUSZA A POTEM DZIWICIE SIE I DYSKUTUJECIE JAK ONI MOGA SIĘ Z NAS ŚMIAC A NO MOGĄ , MOGĄ TO SIĘ ŚMIEJA .OK ADRENALINA MNIE NIOSŁA , MOŻE PRZESADZIŁEM , PRZEPRASZAM TYCH , KTÓRZY NIE SĄ BOHATERAMI A POCZÓLI SIĘ OBRAŻENI , WYRZUCIŁEM Z SIEBIE TO CO MI LEŻAŁO NA MYŚLI WPRAWDZIE NIE WSZYSTKO W TYM TEMACIE ALE NIE CHCE WZBUDZAĆ WIĘKSZEJ WROGOŚCI BO I TAK BEDA ŹLI , WYBACZCIE I TYLE .
PISAŁ DO WAS ZWYKŁY PROSTY CHŁOPEK ROZTROPEK ZE WSI NOWA SÓL ALE ROBI SIĘ ŁADNA ŻAL TYLKO ,ŻE CHOŁOTA PRZEZ LATA ZDOMINOWAŁA TE OKOLICE BO BYŁO BY CAŁKIEM IDEALNIE- RZEKŁ BYM I WTEDY BYM POLECAŁ JAK NARAZIE POLECAM ALE CZĘŚCIOWO .

POZDRAWIAM NIE GNIEWAJCIE SIĘ , SŁAWEK NOWA SÓL - AKTUALNIE PRZYKRO MI ,ŻE TAK JEST ALE ZE SMUTNEGO W KAŻDYM CALU GŁOGOWA .

(koniec cytatu) :naughty:
pozdrawiam
Prezes

Moja flota: Coupe'jka & Diesel & eFka & Czarna
Ex BMW: E30 320i, E34 520i, E38 740i, E39 530d, E34 525i, E39 540i, E60 530d, E30 320/5 Cabrio, E65 745i, E39 M5, F01 740i, E46 330d...

>> Fabryka Błysku - odnowa samochodów <<
Awatar użytkownika
Prezes
-#Ranga5
-#Ranga5
 
Posty: 7332
Rejestracja: 2007-01-17, 23:12
Lokalizacja: WPR

Postautor: siwy » 2007-11-28, 21:49

:lol: :lol: :lol:
Kilka błędów by sie znalazło... ale poza tym to Pulitzera, Nobla, czy cosik w tym stylu mu trza. :lol: :lol: :lol:
BMW AutoKlub Polska >> http://forum.bmwautoklub.pl <<

KLINIKA BMW
Obrazek
Awatar użytkownika
siwy
-#Ranga5
-#Ranga5
 
Posty: 3086
Rejestracja: 2007-01-23, 20:34
Lokalizacja: PZL vel Złotów

Postautor: Łapa » 2007-11-28, 22:00

Ale koleś rozgadany :lol: Jakie opowiadanie walnął hehe
BMW BOgiem Drift NAłogiem!!

Wiele Serc Jedno Bice BMW ponad Życie

Moja 5er E34
Łapa
-#Norma4
-#Norma4
 
Posty: 529
Rejestracja: 2007-07-10, 21:58
Lokalizacja: OPR

Postautor: qba » 2007-11-28, 22:18

Ja bym mu dał Nobla :lol:

To ogłoszenie to prawdziwy HIT :!:
Awatar użytkownika
qba
-#Ranga5
-#Ranga5
 
Posty: 2117
Rejestracja: 2007-01-23, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Moni » 2007-11-28, 22:44

idealne do TVN - "Urzekła mnie Twoja historia..." :bag: :lol:
Pozdrawiam,
Obrazek

Obrazek
BMW AutoKlub Polska >> http://forum.bmwautoklub.pl <<
Awatar użytkownika
Moni
-#Ranga5
-#Ranga5
 
Posty: 1411
Rejestracja: 2007-05-22, 23:02
Lokalizacja: WGM/WPR

Postautor: lagadula » 2007-11-28, 22:53

Ja pindole .... :whaat:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lagadula
-#Ranga3
-#Ranga3
 
Posty: 409
Rejestracja: 2007-01-24, 10:51
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Luciu-Wrocław » 2007-11-28, 23:31

Naprawdę kawał dobrego opowiadania gość stworzył , ma talent i nie patrzy na konwenanse !
Ciekawe jaki procent potencjalnych klientów doczyta do końca zapodany tekst :lol:
Luciu-Wrocław
-#Norma2
-#Norma2
 
Posty: 152
Rejestracja: 2007-02-22, 05:50
Lokalizacja: WROCŁAW

Postautor: Bart » 2007-11-29, 08:54

:D
Bart
-#Norma2
-#Norma2
 
Posty: 270
Rejestracja: 2007-01-26, 07:59
Lokalizacja: XXX

Postautor: Koki » 2007-11-29, 09:54

Miał koleś twórczą wenę pisząc to ogłoszenie :tak: :lol: :lol: :lol:
Obrazek BMW AutoKlub Polska >> http://forum.bmwautoklub.pl <<
Awatar użytkownika
Koki
-#Norma5
-#Norma5
 
Posty: 845
Rejestracja: 2007-01-26, 03:22
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: lagadula » 2007-11-29, 10:34

Mały Update. Kolejne ogłoszenie :)

WITAM MAM NA SPRZEDAŻ ( I NIE "..TYM RAZEM MAM NA SPRZEDAŻ.. " BO JAK WIDZE OGŁOSZENIA TAKICH MULTIDILERÓW TO PAW SIĘ CIŚNIE NA USTO )

KRÓTKO I NA TEMAT NIE BĘDE ROZPISKI ROBIŁ :

DZIŚ PRZYWIOZŁEM Z NIEMIEC AUDI COUPE , ROCZNIK 1994 W TEJ CHWILI CZEKA NA NOWEGO WOŹNICE.
- MOTOR V6 2600 - PRACUJE BARDZO DOBRZE BEZ KLEKOTU POPYCHACZY ZAWORÓW ,
- SKRZYNIA AUTOMAT NIE SZARPIE NA POSTOJU I PRZY PRZEŁANCZANIU NA RÓŻNE BIEGI ,
- SKÓRZANA TAPICERKA NIEBIESKA ,
- KILMATYZACJA AUTOMATYCZNA W TEJ CHWILI NIE CHŁODZI , SPRĘŻARKA ZAŁĄCZA SIĘ ALE JEST ZA NISKIE CIŚNIENIE W UKŁADZIE I NIE CHŁODZI ,
- ELEKTRYCZNE SZYBY ,
- GRZANE SIEDZENIA ,
- WSPOMAGANIE KIEROWNICY ,
- ABS,
- CENTRALNY ZAMEK ,
- 2 PODUSZKI POWIETRZNE WIADOMO KTO JE MA PRZED SOBA ,
- DREWNIANE WYKONCZENIA .
- DWA KOMPLETY KÓŁ ALUMINIOWYCH JEDNE TE CO SĄ NA AUCIE Z OPONAMI PRAWIE NOWYMI , DRUGIE Z OPONAMI ZIMOWYMI TEŻ STAN OPONY IDEALNY .

TO NA TYLE Z APARATURY ( SWOJĄ DROGĄ PIOTREK FRONCZEWSKI BYŁ NIEZŁY BO DAWAŁ "GAZ DO DECHY I WYPUSZCZAŁ CZAD Z APARATURY CO MA - NO ILE WAT ? ODPOWIDZI KIEROWAĆ NA BEZPŁATNY NUMER ZERO ,SIEDEM ,ZERO, ZERO ,SIEDEM TRZY, TRZY ZERA ODBIERZE KAŚKA FIRURA I Z NIĄ O TYM TEMACIE POROZMAWIACIE , DO WYGRANIA UŚCISK DŁONI ROMANA TEGO WYSOKIEGO NO WIECIE KTÓREGO TEGO KONIA ZE STAJNI W JANOWIE PODLASKIM )

DOBRA DALEJ LECIMY , WIĘC JAK JUŻ WSPOMNIAŁEM DZIŚ MAM DO SPRZEDANIA Z AKCENTEM NA SŁOWO DZIŚ "AŁDI .

AŁDI JEST Z PRZODU USZKODZONE GEBELS NIE OPANOWAŁ MOCNEJ MASZYNY I PONIOSŁO GO WYNIKIEM TEGO JEST POŁAMANY ZDERZAK , KTÓRY JEST W BAGAŻNIKU NIE WIEM JESZCZE W JAKIM STANIE ALE OGÓLNIE JEST - no już wiem trochę połamane zaczepy i uszkodzony prawy narożny kierunek reszta jak widać na foto jest .

LAMPA PRAWA SZKŁO JEST PĘKNIĘTE , MASKA I BŁOTNIKI JUŻ WCZEŚNIEJ BYŁY MALOWANE NAPEWNO OGÓLNIE PRZÓD ALE NIE WIEM CZY NIE CAŁE MUSZE UMYĆ I BĘDE WIEDZIAŁ BO DZIAD POSTAWIŁ POD DRZEWEM I STRASZNIE BRUDNE JEST A JA NIE MIAŁEM KIEDY UMYĆ JECHAŁEM SAM 25 GODZIN I NIE MIAŁEM MOCY NA RZEŹBE ALE POWIEDZMY ,ŻE TRZEBA CAŁE POMALOWAC ,ŻEBY BYŁO IDEALNE - myłem juz myłem ,tak raczej całe było już malowane do szczytowania mozna by było pomalować jeszcze raz .

TECHNICZNIE CZYLI SILNIK , SKRZYNIA , ZAWIESZENIE PRACUJE IDEALNIE. JECHAŁEM ZE 3 KILOMETRY U GEBELSA PO LESIE - DOBRZE ,WSZYSTKO DOBRZE SZKODA TYLKO ,ŻE DRZEWA BYŁY BO BYŁO BY JESZCZE BARDZIEJ DOBRZE A TAK JEST TYLKO TEN ZERZAK AUT .

CO JESZCZE WAS INTERESUJE ? SŁUCHAM ? A TAK CENA ,TAK WYDEDUKOWAŁEM SOBIE 7900 ZŁOTYCH , DOBRY ROK,DOBRE GADŹETY NA POKŁADZIE SIEDEM DZIEWIĘĆSET W ZŁOTYCH POLSKICH OBIEGOWYCH .

KAŻDY MYŚLI ,ZE FORTUNE ZAROBIE NIE ? NO TAK BO W NIEMCZECH SĄ TACY DOBRZY I JA TO AŁDI DOSTAŁEM ZA DARMO A ZA DROGE ZAPŁACIŁ KARITAS POLSKA Z TYCH PIENIĘDZY CO ZBIERALI NA WSZYSTKICH FRONTACH : KONCERTY , KWESTY , TELEWIZJA , RADIO DLA NIESZCZĘSNYCH OFIAR HALI KATOWICKIEJ I GDZIE TE PIENIĄDZE SĄ NO PYTAM GDZIE TE SK.....YNY JE MAJĄ?
DOBRZE NACIĄGA SIĘ SPOŁECZEŃSTWO , KTÓRE NA TRAGEDI TRACI ROZUM I SYPIE GROSZEM W KIESZENIE ZAWODOWYCH HOHSZTAPLERÓW CHCIAŁBYM WIEDZIEĆ CZY CI LUDZI DOSTALI CHOCIAŻ STÓWE BO OBAWIAM SIĘ ,ŻE NUL ZRESZTĄ TO SAMO CAŁKIEM NIEDAWNO PO AUTOBUSIE WE FRANCJI JUŻ PO STO TYSIĘCY WIRTUALNYCH PIENIĘDZY MIELI DOSTAĆ MOŻE CHODZIŁO O TE Z GRY "MONOPOL"BO NAPEWNO NIE O ZŁOTÓWKI .

TO BYŁO SMUTNE ALE PRAWDZIWE A TERAZ DLA ROZLUŹNIENIA BO PRZYPOMNIAŁO MI SIĘ Z TYM MONOPOLEM I PIENIEDZMI :

GRALIŚMY KIEDYŚ W POKERA TAK ZUPEŁNIE NA POWAŻNIE NA PIENIĄDZE NO I KTÓRAŚ TAM PARTYJKA A GRAŁEM JA I DWÓCH KOLEGÓW TEN JEDEN DZIŚ JEST KSIĘDZEM DOSŁOWNIE I DUŻA STAWKA ZAPISYWALIŚMY ZAWSZE NA KARTCE A PO GRZE ROZLICZALIŚMY SIĘ JEDEN GRUBCIU MIAŁ DOBRĄ KARTE JA ODBIŁEM OD GRY DWÓCH ZOSTAŁO OSTRE PODBICIE GROSZA JUŻ BYŁO DLA MNIE KUPA FORSY NO I CO OBECNY KSIĄDZ PRZEGRAŁ DRUGI ZAŻĄDAŁ WYPŁATY GOTÓWKI NO I POSZŁA GOTÓWKA NA STÓŁ ALE WŁAŚNIE "KSIĄDZ" WYJĄŁ GRE MONOPOL I ZAPŁACIŁ W TEJ WALUCIE .JA UCIEKŁEM ONI SIĘ POBILI .
DO DZIŚ KSIĄDZ WSPOPMINA JAK ZROBIŁ W CH... I JESZCZE POBIŁ BA......KA.

CO DO CENY, TO DUŻO? MOŻE TAK ALE AUTO JEST DLA DZIKÓW A DZIKI NIE MOGĄ MIEĆ TAKIEGO AUTA Z MAŁĄ POJEMNOŚCIĄ I BEZ KLIMY,NO I JESZCZE POD REMIZĄ MOŻNA PANIE ADOROWAĆ ELEKTRYKĄ SZYB NO TO TO JUŻ JEST ABSOLUTNA POEZJA .A JAK JUŻ PANI WSIĄDZIE TO NIE ZAJMUJEMY SIĘ PIESZCZENIEM LEWARKA BIEGÓW SZARPIĄC NIM JAK MAŁYM TYLKO KŁADZIEMY PANI RĄCZKE NA KOLANKO I GŁADZIMY , GŁADZIMY SPOKOJNIE POWOLI ZANIM DOJEDZIEMY DO CHACJENDY PANI JUŻ JEST GOTOWA MAMY GRE WSTĘPNĄ ZA SOBĄ POZOSTAJĄ TYLKO RUTYNOWE FORMALNOŚCI KONTROLNE BIERZEMY NARZĘDZIA I DO ROBOTY .

PANOWIE BO DO WAS KIERUJE OFERTE , POMYŚLCIE , POPYTAJCIE ILE BY DALI ZA WASZEGO GOLFA DWA ?ILE MACIE OSZCZĘDNOŚCI W PORPONETCE ? A PEWNE TEŻ JEST , ŻE BABCIA ALBO DZIADEK DOŁOŻY SIĘ WNUKOWI KILKA ZŁOTYCH I ZAPRASZAM DO MNIE DO SALONU DO NOWEJ SOLI W WOJ. LUBUSKIM 23 KM. OD ZIELONEJ GÓRY .

TELEFON DO CENTRALI 0 609 499 555 CZYLI DO MNIE .

PANOWIE APELUJE O ROZSĄDEK NIE CHCESZ KUPIĆ NIE DZWOŃ A JUŻ BROŃ BOŻE NIE PISZ EMAILI - WOGÓLE NIE PISAĆ EMAILI NIE PISZCIE .JAK TO WYGLĄDA CHCECIE KUPIĆ AŁDI A NIE STAĆ WAS NA ROZMOWE TELEFONICZNĄ ZA 0.79 ZŁ ZA MINUTE NO NIE TO SKĄD WEŹMIE SIĘ 10.000 RAZY TYLE NA BRYKE ?

A WIDZICIE MAM WAS ,CHCECIE ŻEBYM DO WAS PISAŁ EMAILE ALE NIC POZA TYM , WIĘC NIE PISZE A KONKRETNYCH ZAPRASZAM DO DIALOGU TELEFONICZNEGO .

NO I CHCĄC NIE CHCĄC WYSZŁA ROZPISKA A MIAŁO BYĆ KRÓTKO NO NIE WYSZŁO ALE CO JA MAM ZROBIĆ SAMI CHCIELIŚCIE ,ŻEBYM TO UCZYNIŁ , SAMI PROSILIŚCIE W LISTACH NAPISZ NAPISZ COŚ DO NAS DO TŁUMÓW NO TO OKEJ , JAK MOGŁEM BYC OBOJETNY ? NAPISAŁEM .

OK WSZYSTKO NA TEN TEMAT MOŻE COŚ ZAPOMNIAŁEM ALE TO MI PRZYPOMNIJCIE I SKORYGUJEMY .

A JESZCZE JEDNO PAMIĘTACIE TE CZASY JAK MÓWILI NA ZAMKU " WASZA MIŁOŚĆ " , A JAJAJ TO POWINNO WRÓCIĆ JAK DISCO POLO TEZ WRACA I NA WIEJSKIEJ TEŻ POWINIEN JEDEN -( BYŁO TU SŁOWO ALE NADESZŁA ŻONA I POWIEDZIAŁA ,ŻE DOSTANE WEZWANIE Z PROKURATURY I W SUMIE MOŻE I RACJA ZROBIŁEM BEKSPEJS ) -DO DRUGIEGO MÓWIĆ "WASZA MIŁOSĆ" NP. ROMAN DO JĘDRKA SOLARA .

A NO I JESZCZE TO DISCO POLO TAK SIĘ ŚMIALI TAK DRWILI A KAŻDY JAK TYLKO NA WESELU SŁYSZAŁ TO ŁEZKA SIĘ KRĘCIŁA BUTY JAK "PERPETUM MOBILE" SZPICE SAME SIĘ PODRYWAŁY :GÓRA ,DÓŁ ,GÓRA, DÓŁ ALE JAK PYTALI TO BŁEJ TO BE TO FUJ - OJ NIEŁADNIE W TAKIM ZAKŁAMANIU ZYĆ NIEŁADNIE CAŁKIEM FAJNA MUZYKA NP .:
" BLISKA MOIM MYŚLĄ , MARZENIĄ DALEKA ..... " DALE JUŻ ZNACIE JAK PACIEŻ TO JEDZIEMY EWRYBADY ............

POZDRAWIA SŁAWEK ,ZIEMIA LUBUSKA ZAPRASZA NA GRZYBY ALE JESZCZE NIE TERAZ NA JESIEŃ .
lagadula
-#Ranga3
-#Ranga3
 
Posty: 409
Rejestracja: 2007-01-24, 10:51
Lokalizacja: Poznań

Postautor: siwy » 2007-11-29, 10:42

Ile koleś musi czasu zmarnować :lol:
BMW AutoKlub Polska >> http://forum.bmwautoklub.pl <<

KLINIKA BMW
Obrazek
Awatar użytkownika
siwy
-#Ranga5
-#Ranga5
 
Posty: 3086
Rejestracja: 2007-01-23, 20:34
Lokalizacja: PZL vel Złotów

Postautor: Moni » 2007-11-29, 23:11

szczerze mówiąc, to bałabym się coś kupić od takiego czubka ... :what:
a patrząc po ogłoszeniu, na telefon do niego może sobie pozwolić ktoś, kto ma "darmowe wieczory i weekendy" :bag: :lol:
Pozdrawiam,
Obrazek

Obrazek
BMW AutoKlub Polska >> http://forum.bmwautoklub.pl <<
Awatar użytkownika
Moni
-#Ranga5
-#Ranga5
 
Posty: 1411
Rejestracja: 2007-05-22, 23:02
Lokalizacja: WGM/WPR


Wróć do Total OffTopic

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron