| Mapa Google | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

baner

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z odpaleniem silnika E46 318i 1999
Autor Wiadomość
michalstasiak 
*Początkujący*
michal

Moje BMW: E46 1999
Miejscowość: warszawa
Wysłany: 2010-08-26, 19:10   Problem z odpaleniem silnika E46 318i 1999
   Imię: michal

Witam mam problem którego żaden mózg nie morze rozwiązać chodzi mianowicie o to ze auto nie pali ale zanim tak sie stało dochodziło do tego ze na przekręconym kluczyku na pozycję 2 bez odpalania auta wskazówka od obrotów wariowała i dziwnie prztykało w okolicy bezpieczników( to nie one zostały sprawdzone bardzo dokładnie) zapalały eis wszystkie diody jak to standardowo się dzieje wszystkie gasły zapalała się kontrola trakcji i wskazówka wariowała próbowałem odpalić ale to było bezskuteczne pod maska wariowały wtryski i wszystko co miało jaką kol wiek wtyczkę nikt nie potrafił ani nie potrafi odpowiedzieć na to co się stało a teraz dodatkowo auto nie chce juz kompletnie zapalić rozrusznik kreci zaprowadziłem do mechanika twierdzi ze może komputer padł ale ta diagnozę postawił dopiero po 3 dniach od dania mu auta co może być nie tak dlaczego tak wskazówka skakała jesli to komputer padł ile taki może kosztować a jeśli to nie to to co takiego
Prosze bardzo o Pomoc

[Mod] Stosuj duże litery rozpoczynając zdanie i kropkę na końcu zdania! Interpunkcja!

Odpowiedz do tematu