Procedura rekrutacji nowych klubowiczów

Zasady rekrutacji do klubu.

Procedura rekrutacji nowych klubowiczów

Postautor: Prezes » 2007-07-10, 22:31

>> Wstąp do BMW AutoKlub Polska <<

Serdecznie zapraszamy do wstąpienia do BMW AutoKlub Polska.
Pozostanie członkiem Klubu to przywilej i okazja współtworzenia opartego na partnerstwie ogólnopolskiego stowarzyszenia miłośników marki BMW.Procedura rekrutacji nowych członków:


• Kandydat wypełnia formularz rejestracyjny i przesyła go na wskazany w nim adres Klubu.

• Dodatkowym atutem będzie sytuacja, w której Kandydat na klubowicza korzysta z forum BMW AutoKlub Polska przez minimum 30 dni i jest autorem minimum 20 postów oraz nie posiada ostrzeżeń na swoim koncie.

• Po zarejestrowaniu formularza i pozytywnym zaopiniowaniu go przez Zarząd Klubu (w ciągu 30 dni) kandydat zostaje przyjęty do BMW AutoKlub Polska na okres próbny (nie dłuższy niż 3 miesiące).

• Członkostwo w klubie (już z chwilą rozpoczęcia okresu próbnego) wiąże się z wniesieniem opłaty rocznej w wysokości 160 zł (w ciągu 14 dni od decyzji o przyjęciu do klubu). Składka może być opłacana w dwóch ratach po 80zł (pierwsza do 31 sty, druga do 31 lip). W przypadku wstąpienia do klubu w drugiej połowie roku (lipiec-grudzień) opłata członkowska wynosi 80 zł.

• Po opłaceniu składki członkowskiej przyznany zostaje członkowi Klubu dostęp do Forum Wewnętrznego BMW AutoKlub Polska.

• Po pozytywnym zaopiniowaniu przez Zarząd Klubu okresu próbnego członek Klubu wykupuje Pakiet Startowy o wartości 60 zł.

W skład Pakietu Startowego wchodzi:
- karta klubowa
- smycz do kluczy
- naklejki klubowe na auto
- podkładki pod tablice rejestracyjne

Wypełnij formularz rejestracyjny
:arrow: Formularz

Do otwarcia formularza(.pdf) niezbędny jest Adobe Reader.→ Wszelkie pytania należy kierować na maila: bmwautoklub@bmwautoklub.pl
Awatar użytkownika
Prezes
-#Ranga5
-#Ranga5
 
Posty: 7332
Rejestracja: 2007-01-17, 23:12
Lokalizacja: WPR

Wróć do Rekrutacja do BMW AutoKlub Polska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości